Вх: 
Я хочу КУПИТЬ:
Я хочу СНЯТЬ:
   
 
Главная / Публикации /
2012-11-06

Як винайняти квартиру: Що треба знати

   

 

 

Як винайняти квартиру: Що треба знати

ubr.ua
06.11.2012
Коли винаймаєте житло, обов'язково вимагайте у власника документ, що засвідчує право власності на нерухомість. І не забудьте перевірити чи не проти співвласники – радять ріелтери. На це має бути щонайменше - письмова згода. Однак краще, аби вони були присутні під час укладання угоди.

 

 

Надія Ібрагімова, рієлтер: "Желательно, что бы они присутствовали на подписании договора. Потому, что сами понимаете, ну, муж, допустим, сдал, а жена приходит и говорит: а я не хотела, что б её сдавали".

А ось юристи радять з’ясувати, чи застрахована квартира на випадок руйнування приміщення. Наприклад, від затоплення будинку чи пожежі. Адже в таких ситуаціях – суди по-різному ухвалюють рішення, хто відшкодовуватиме збитки.

Ігор Годецький, юрист: "Фактично шкоду зробив орендар, але ж і власник відповідає за свою власність, тобто в цьому випадку заключати обов’язково і прописувати в договорах страхування ризиків".

Зазвичай контракт складають за зразком, який дає рієлтерська компанія. Але жодне агентство не відшкодовує збитків. У кращому разі вони лише виступають свідками.

Надія Ібрагімова, рієлтер: "В принципе, договор такой, как у нас, он имеет юридическую силу и ,если есть какие-то недодержания с одной из сторон, то можно с этим договором обратиться в суд и мы, как агентство, выступают свидетелями: Что вот действительно был такой договор и кто-то из них нарушил".

Однак, ви можете вносити у договір свої пункти. Тож краще визначтеся одразу, хто і за, що відповідає. Розберіться і з комунальними послугами. Перевірте, в яких випадках угоду можна розірвати одноосібно, а коли тільки за згодою сторін. І ще, юристи радять уточнити – за яких обставин можуть переглядати вартість оренди.

Ілона Ковч. Максим Маслєніков

 

 




Ссылка: ubr.ua

 
ДОНСАЛОН - ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ